Topolčanka u derbiju kola savladala Spartak

Prvi deo sezone u Drugoj ženskoj ligi Srbije ekipa Topolčanke je završila sa deset pobeda i samo jednim porazom. To ekipu iz Bačke Topole drži na deobi prvog mesta sa Novosadskom ženskom košarkaškom akademijom.

Ono što je bitno po ekipu Topolčanke jeste da su današnjim trijumfom nad Spartakom 70:65 (21:12, 15:20, 22:19, 12:14) ostavile rivala dve pobede iza.

Topolčanku je do pobede u 11. kolu predvodila Slađana Radulović sa 20 poena (10 skokova, 4 asistencije, 4 osvojene lopte). Tamara Jokić je upisala dabl-dabl sa 15 poena i 11 skokova, dok je Ivana Curaković postigla 11 poena, uz šest skokova.

U gostujućem timu Isidora Savković je bila najefikasnija sa 14 poena (7 skokova). Dara Kovačević je postigla 12 poena (5 skokova), a Nevena Krstajić 11 poena (5 skokova).

Topolčanka u narednom kolu dočekuje Gimnazijalac, a Spartak gostuje Slogi.

STATISTIKA

TABELA

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: