„Pored osveženja u upravljačkom kadru, prvi tim će u nastavku sezone sa klupe predvoditi Dragomir Bukvić, nekadašnji selektor reprezentacija Jugoslavije, Slovenije i Srbije, trener Crvene zvezde, Partizana i drugih klubova iz Srbije, Italije i Slovenije sa kojima je osvajao nacionalna prvenstva i kupove. Klub se istovremeno zahvaljuje na saradnji dosadašnjem treneru Bojanu Ivanoviću i želi mu uspeh u daljoj karijeri“, stoji u saopštenju kluba iz Beograda.
Legenda kluba Jelena Maksimović Jevđenijević će u budućnosti imati novo zaduženje.
„Jelena Maksimović Jevđenijević, naša popularna „Krem“ će nastaviti da daje svoj ogroman igrački doprinos, ali će paralelno sa tim kao trener predvoditi juniorsku selekciju i pomagati u radu treneru prvog tima.“
Kada je igrački kadar u pitanju, Korać će u nastavku biti jači pod košem.
„Najzad, veliko igračko pojačanje stiglo nam je iz Grčke. Nakon epizode u solunskom Paoku, u Radivoj Korać se vratila Marija Stojiljković, naš dugogodišnji igrač i kapiten“, saopštio je ŽKK Radivoj Korać.
- KŽK Partizan 1953 i KK Mondo potpisali ugovor o sportsko-poslovnoj saradnji: Kovačević i Kožul nove članice crno-belih
- Ženska 3×3 selekcija na kvalifikacijama za EP
- Intervju- ELENA ERIĆ: Kada su izgovorili moje ime shvatila sam da je moj trud prepoznat
- Intervju – DEJAN MUDREŠA: Kažu da je naša titula najveće iznenađenje u istoriji kineske košarke
- Srbija ponovo dominirala u Švajcarskoj