Novi trener niške ekipe je Aleksandar Jovanović, košarkaškoj javnosti prepoznatljiv po radu u novosadskoj Vojvodini 021. Jovanović je sa novosadskim timom poslednjih godina bio u vrhu srpske klupske košarke, a pre dve sezone je zauzeo treće mesto u regionalnoj WABA ligi.
Student je pojačala i košarkašica Nina Tešić koja u Niš dolazi iz Kraljeva. Tešić igra na poziciji krilnog centra, ima 25 godina, a pre Kraljeva je nosila dres Art basketa, Radničkog iz Kragujevca i Crvene zvezde.
Pod košem će trener Jovanović moći da računa i na mladu Milicu Nikolić koja je za Student potpisala pre petnaestak dana. Osamnaestogodišnja Nikolić igra na poziciji centra, predstavlja perspektivu niškog tima, a u Student je došla iz Vrbasa.
- Muška 3×3 U23 reprezentacija zauzela drugo mesto, ženska selekcija druga u grupi drugog dana Lige nacija u Ventspilsu
- Ljubomir Kolarević novi trener Korać akademije 011
- Aleksandra Stanaćev nova košarkašica Araskija
- Sara Opačić novo pojačanje Nibaka
- Anđela Matić karijeru nastavlja u nemačkom Kelternu


