Kraljevo osvojilo turnir u Banovićima

U Banovićima je minulog vikenda održan drugi po redu Međunarodni turnir "Igrajmo i rastimo zajedno".

Posle trodnevnog takmičenja pehar je osvojila ekipa Kraljeva, koja je u finalu savladala domaćina Banoviće sa 89:62.

Treće mesto je osvojila ekipa Podgorice, četvrti je bio zenički Jumper, a peti tuzlansko Jedinstvo.

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: