Evrokup 4. kolo: Nogić, Stanaćev, Zec, Bogićević, Vučković, Smailbegović, Katanić i Topuzović dvocifrene

Odigrane su utakmice 4. kola Evrokupa.

0
76

Grupa A
Rezultati 4. kola: Elefterija – Flame Karolo 58:96, Kadi La Seu – Brno 69:66.
Tabela: Flame Karolo 3-1, Kadi La Seu 3-1, Brno 1-3, Elefterija 1-3.
Parovi 5. kola: Brno – Elefterija, Flame Karolo – Kadi La Seu.

Flame Karolo, u čijem stručnom štabu sedi Ljubica Drljača, savladao je u srpskom duelu u ovoj grupi grčku Elefteriju u gostima sa 96:58.

Kristina Topuzović je u pobedničkom timu za 23 minuta upisala 10 poena, pet skokova, dve asistencije i po jednu osvojenu i izgubljenu loptu.

U domaćem timu Katarina Zec je za 21 minut postigla 16 poena, uz jedan skok, jednu asistenciju, jednu osvojenu i pet izgubljenih lopti.

Grupa B
Rezultati 4. kola: Goržov – Pještanske Čajki 83:81, Dodelanž – Đirona 68:86.
Tabela: Đirona 4-0, Goržov 3-1, Pještanske Čajki 1-3, Dodelanž 0-4.
Parovi 5. kola: Pještanske Čajki – Dodelanž, Đirona – Goržov.

Grupa C
Rezultati 4. kola: Anže – Kibirk 90:52, Konstanca – Galatasaraj 76:83.
Tabela: Galatasaraj 4-0, Anže 3-1, Kibirk 1-3, Konstanca 0-4.
Parovi 5. kola:

Miloš Pađen je sa ekipom Galatasaraj nastavio pobednički niz i zadržao prvo mesto sa maksimalnim učinkom.

Grupa D
Rezultati 4. kola: Sosnovijec – Monpelje 70:81.
Tabela: Monpelje 3-0, Gernika 1-1, Sosnovijec 0-3.
Parovi 5. kola: Monpelje – Gernika.

Grupa E
Rezultati 4. kola: Slavija Banska Bistrica – Bešiktaš 43:87, Panatinaikos – Mehelen 80:84.
Tabela: Mehelen 3-1, Bešiktaš 3-1, Panatinaikos 2-2, Slavija Banska Bistrica 0-4.
Parovi 5. kolo: Bešiktaš – Mehelen, Panatinaikos – Slavija Banska Bistrica.

U srpskom duelu ove grupe Bešiktaš Jovane Nogić je slavio na gostovanju Slaviji Snežane Bogićević.

Nogić je za 24 minuta upisala 22 poena, pet skokova, tri asistencije, jednu osvojenu i pet izgubljenih lopti.

Snežana Bogićević je za 34 minuta postigla 14 poena, uz dve asistencije, četiri osvojene i jednom izgubljenom loptom.

Grupa F
Rezultati 4. kola: Olimpijakos – Kajzeri 73:95, Ružomberok – Riga 54:71.
Tabela: Riga 4-0, Olimpijakos 2-2, Kajzeri 2-2, Ružomberok 0-4.
Parovi 5. kolo: Kajzeri – Ružomberok, Riga – Olimpijakos.

Grupa G
Rezultati 4. kola: Namur – Benfika 73:59.
Tabela: Namur 2-1, Kaledonija 2-0, Benfika 0-3.
Parovi 5. kola: Benfika – Kaledonija.

Grupa H
Rezultati 4. kola: Antalija – Burž 67:99, Tani Brno – Grengevald 95:59.
Tabela: Burž 4-0, Antalija 2-2, Tani Brno 2-2, Grengevald 0-4.
Parovi 5. kola: Burž – Brno, Grenvald – Antalija.

Grupa I
Rezultati 4. kola: Kastors Braine – Keltern 97:69, London – Bareiro 79:60.
Tabela: London 4-0, Kastors Braine 3-1, Keltern 1-3, Bareiro 0-4.
Parovi 5. kola: London – Kastors Braine, Bareiro – Keltern.

London Lajonsi zadržali su maksimalan učinak i posle četvrtog kola. U novoj pobedi Ivana Katanić je učestvovala sa 10 poena za 31 minut, uz pet skokova, šest asistencija i po dve osvojene i izgubljene lopte.

Kristina Vučković je u pobedi belgijske ekipe upisala 13 poena, dva skoka, dve asistencije, jednu osvojenu loptu i jednu blokadu.

Grupa J
Rezultati 4. kola: Pečuj – Bursa 78:52, Raguza Dubrovnik – Venecija 34:113.
Tabela: Venecija 4-0, Bursa 2-2, Pečuj 2-2, Raguza Dubrovnik 0-4.
Parovi 5. kola: Bursa – Raguza, Venecija – Pečuj.

Pečuj Jovana Goreca bio je ubedljiv protiv Burse u borbi za plej-of.

Nadija Smailbegović je za 26 minuta zabeležila 12 poena, četiri skoka, jednu asistenciju, jednu blokadu, jednu osvojenu i dve izgubljene lopte.

Grupa K
Rezultati 4. kola: Homutov – Seksard 89:95, Estudijantes – Dinamo Sasari 54:47.
Tabela: Estudijantes 4-0, Dinamo Sasari 2-2, Seksard 2-2, Homutov 0-4.
Parovi 5. kola: Seksard – Estudijantes, Dinamo Sasari – Homutov.

Seksard trenera Željka Đokića zabeležio je pobedu u gostima u Češkoj.

Aleksandra Stanaćev je igrala 28 minuta i za to vreme ostvarila učinak od 16 poena, jednog skoka, osam asistencija, jedne osvojene i tri izgubljene lopte.

Sara Krnjić je igrala 12 minuta, upisala četiri poena, pet skokova i jednu izgubljenu loptu.

Ivana Raca je u porazu Dinama u Madridu imala učinak od šest poena, devet skokova, dve asistencije, četiri izgubljene lopte.

Grupa L
Rezultati 4. kola: Arka – Roše 86:61, Konut – Friburg 71:62.
Tabela: Arka 3-1, Roše 2-2, Konut 2-2, Friburg 1-3.
Parovi 5. kolo: Friburg – Arka, Roše – Konut.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here