Novosađanke su u derbiju 18. kola Druge lige kao gošće savladale Slogu rezultatom 69:52 (18:12, 20:9, 12:20, 19:11) čime su pobegle ekipi iz Požege na dve pobede razlike, uz bolji međusobni skor.
ŽKA sada ima učinak 16-2, koliko i Topolčanka, dok je Sloga treća sa 14-4.
U pobedničkom timu najefikasnije su bile Ana Vučetić sa 15 poena, Anđela Jekić sa 12 poena (8 skokova) i Sofija Ždrnja sa 10 poena.
U redovima Sloge, koja nije mogla da računa na najbolju igračicu Natašu Filipović, najefikasnija je bila Marina Karalić sa 21 poenom (13 skokova, 6 asistencija, 5 osvojenih). Natalija Čakarević je postigla 12 poena, uz osam skokova.
Sloga u narednom kolu gostuje Rudaru 1903, a Novosadska ŽKA dočekuje Srbobran.
- Intervju – ALDIN MURATOVIĆ : „Od prvog dana insistirali smo da ekipa ostane čvrsto na zemlji“
- Dunja Zorić i naredne sezone u Novosadskoj ŽKA
- Mini pripreme U16 reprezentacije Srbije
- Marija Marčeta i naredne sezone u Novosadskoj ŽKA
- Intervju – MARKO MARINKOV : „Imali smo dovoljno vremena da reagujemo i da se vratimo na pravi put“



