Jovana Jeremić karijeru nastavlja u Hrvatskoj

Doskorašnji kapiten UŽKK Student iz Niša Jovana Jeremić (1995) karijeru će nastaviti u hrvatskoj ekipi Šibenik.

0
447

Klub iz Niša se ovim povodom oglasio.

„Kapiten prvog tima našeg kluba Jovana Jeremić, dobila je ponudu Šibenika da svoju karijeru nastavi u tom klubu. Naš klub je odlučio da je Jovana svojim zalaganjem i požrtvovanjem za naš klub, zaslužila da sporazumno raskinemo ugovor i omogućimo joj da nastavi da se razvija u drugom okruženju. Srećno Joko, vrata tvog kluba su ti uvek otvorena“.

Jeremić je ove sezone prosečno igrala 34 minuta i imala učinak od 13.6 poena, 6.3 skokova i 2.5 asistencije po utakmici. Jedna je od najzaslužnijih što je Student od ekipe koja se uglavnom borila za opstanak prethodnih sezona, ove godine na visokom šestom mestu na tabeli sa učinkom 8-7.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here