Radivoj Korać osvojio turnir u Beogradu, Duga druga, Partizan treći, a Radnički četvrti

Košarkašice Radivoja Koraća osvojile su turnir “Stop Covid-19” koji je odigran u Beogradu u organizaciji KKŽ Radnički.

Izabranice trenera Zorana Akaknovića su u finalu savladale Dugu iz Šapca rezultatom 70:58 (17:11, 20:13, 20:12, 13:22).

Treće mesto na turniru je zauzela ekipa Partizana 1953 koja je u prvoj utakmici drugog dana tradicionalnog turnira savladala Radnički sa 89:42 (21:15, 25:17, 24:4, 19:6).

Za MVP turnira, proglašena je Nina Vukosavljević iz ekipe Radivoj Koraća.

Turnir je organizovan uz sve preventivne mere za sprečavanje i suzbijanje zaraznih bolesti, propisane od strane države u borbi protiv virusa korona.

 

RADNIČKI BEOGRAD : Žigić 12, Čučukov 7, Đorđević, Vulović 2, Jovanović, Stojanović (cap) 2, Todorović 8, Kravljanac, Divljak 3, Novaković 5, Savić, Rašić 3. Trener Borjanović

PARTIZAN : Jovanović 10, Vučković 8, Olić 18, Stojanović, Perišić, Mladenović, Inđić (cap.) 20, Stojić 3, Kovačević, Karalić 9, Samardžić 7, Luković 14. Trener Ivanović

DUGA : Matić (cap) 2, Petrović, Jozic 6, Tripković 2, Vitomir, Stepanović R. 2, Bijić 5, Đukanović, Milinković, Marfi 11, Prodanović, Stepanović O. 30. Trener Stepanović Vuk

RADIVOJ KORAĆ : Aleksić 2, Nedeljkov 3, Tasić 2, Vukosavljević 17, Jelić, Krstajić 7, Boričić 5, Filipović, Mitrović 14, Stojiljković (cap) 14, Rosić 11, Davinić. Trener Akanović Zoran

 

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: