Košarkašicama godišnja nagrada SD Partizan za najbolji ženski tim

Sportsko društvo Partizan obeležilo je 73 godine postojanja dodelom nagrada za najuspešnije sportiste u proteklih godinu dana.

KŽK Partizan 1953 nagrađen je kao najbolji ženski sastav u minuloj godini. Nagradu je primio direktor Srbobran Filipović.

Crno-bele su u prošloj sezoni osvojile nacionalni kup, bile su finalistkinje nacionalnog prvenstva i osvojile peto mesto u regionalnoj ligi.

 

 

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: