Evrokup 3. kolo: Krnjić upisala dabl-dabl; Zec, Nogić, Katanić i Raca dvocifrene

Grupa A
Rezultati 3. kola: Brno – Flame Karolo 76:70, Elefterija – Kadi La Seu 64:88
Tabela: Flame Karolo 2-1, Kadi La Seu 2-1, Brno 1-2, Elefterija 1-2.
Parovi 4. kola: Elefterija – Flame Karolo, Kadi La Seu – Brno.

Flame Karolo, u čijem stručnom štabu sedi Ljubica Drljača, doživeo je prvi poraz. Kristina Topuzović je provela na terenu 26 minuta sa učinkom osam poena, sedam skokova, jedna osvojena lopta.

Grčka Elefterija poražena je na svom terenu od španske ekipe Kadi La Seu. Katarina Zec je utakmicu završila sa 13 poena, dva skoka, četiri asistencije i dve izgubljene lopte. Na terenu je provela 31 minut.

Grupa B
Rezultati 3. kola: Pještanske Čajki – Đirona 53:68, Dodelanž – Goržov 53:93.
Tabela: Đirona 3-0, Goržov 2-1, Pještanske Čajki 1-2, Dodelanž 0-3.
Parovi 4. kola: Goržov – Pještanske Čajki, Dodelanž – Đirona.

Grupa C
Rezultati 3. kola: Kibirk – Galatasaraj 57:87, Konstanca – Anže 48:68.
Tabela: Galatasaraj 3-0, Anže 2-1, Kibirk 1-2, Konstanca 0-3.
Parovi 4. kola: Anže – Kibirk, Konstanca – Galatasaraj.

Miloš Pađen je sa ekipom Galatasaraj nastavio pobednički niz i zadržao prvo mesto sa maksimalnim učinkom.

Grupa D
Rezultati 3. kola: Gernika – Sosnovijec 78:59.
Tabela: Monpelje 2-0, Gernika 1-1, Sosnovijec 0-2.
Parovi 4. kola: Sosnovijec – Monpelje.

Grupa E
Rezultati 3. kola: Slavija Banska Bistrica – Mehelen 60:96, Panatinaikos – Bešiktaš 62:71.
Tabela: Mehelen 2-1, Bešiktaš 2-1, Panatinaikos 2-1, Slavija Banska Bistrica 0-3.
Parovi 4. kola: Slavija Banska Bistrica – Bešiktaš, Panatinaikos – Mehelen.

Ekipa Bešiktaša slavila je u važnoj utakmici na gostovanju Panatinaikosu. Jovana Nogić je sa 14 poena za 38 minuta učestvovala u pobedi. Srpska reprezentativka je dodala i tri skoka, dve asistencije i jednu izgubljenu loptu.

Slavija iz Banske Bistrice poražena je od vodećeg Mehelena. Snežana Bogićević je provela na parketu 21 minuta sa učinkom četiri poena, tri skoka i dve izgubljene lopte.

Grupa F
Rezultati 3. kola: Kajzeri – Riga 60:80, Ružomberok – Olimpijakos 46:59.
Tabela: Riga 3-0, Olimpijakos 2-1, Kajzeri 2-1, Ružomberok 0-3.
Parovi 4. kola: Olimpijakos – Kajzeri, Ružomberok – Riga.

Grupa G
Rezultati 3. kola: Kaledonija – Namur 49:42.
Tabela: Kaledonija 2-0, Namur 1-1, Benfika 0-2.
Parovi 4. kola: Namur – Benfika.

Grupa H
Rezultati 3. kola: Antalija – Tani Brno 79:77, Burž – Grengevald 93:59.
Tabela: Burž 3-0, Antalija 2-1, Tani Brno 1-2, Grengevald 0-3.
Parovi 4. kola: Antalija – Burž, Tani Brno – Grengevald.

Grupa I
Rezultati 3. kola: Bareiro – Kastors Braine 63:71, Keltern – London 50:93.
Tabela: London 3-0, Kastors Braine 2-1, Keltern 1-2, Bareiro 0-3.
Parovi 4. kola: Kastors Braine – Keltern, London – Bareiro.

London Lajonsi zadržali su maksimalan učinak i posle trećeg kola. U pobedi nad Kelternom Ivana Katanić je učestvovala sa 12 poena za 26 minuta. Upisala je i dva skoka, šest asistencija i jednu osvojenu loptu.

U pobedi belgijskog Kastors Brainea u Portugalu Katarina Vučković je učestvovala sa sedam poena za 18 minuta. Imala je i četiri skoka i jednu izgubljenu loptu.

Grupa J
Rezultati 3. kola: Raguza Dubrovnik – Pečuj 32:78, Bursa – Venecija 64:80.
Tabela: Venecija 3-0, Bursa 2-1, Pečuj 1-2, Raguza Dubrovnik 0-3.
Parovi 4. kola: Pečuj – Bursa, Raguza Dubrovnik – Venecija.

Pečuj Jovana Goreca bio je ubedljiv na gostovanju u Dubrovniku. U pobedničkom timu Nadija Smailbegović je za 22 minuta imala učinak od sedam poena, tri skoka, šest asistencija, tri osvojene i dve izgubljene lopte.

Grupa K
Rezultati 3. kola: Homutov – Estudijantes 66:70, Dinamo Sasari – Seksard 85:69.
Tabela: Estudijantes 3-0, Dinamo Sasari 2-1, Seksard 1-2, Homutov 0-3.
Parovi 4. kola: Homutov – Seksard, Estudijantes – Dinamo Sasari.

U srpskom derbiju u okviru ove grupe Dinamo Sasari Ivane Race slavio je protiv ekipe Željka Đokića za koju nastupaju Aleksandra Stanaćev i Sara Krnjić.

Ivana Raca je učestvovala u pobedi sa 12 poena za 29 minuta. Srpska reprezentativka je imala i četiri skoka, po dve osvojene i izgubljene lopte, i jednu blokadu.

U gostujućem timu Aleksandra Stanaćev je za 31 minut upisala osam poena, tri asistencije, jednu osvojenu i tri izgubljene lopte.

Sara Krnjić je upisala dabl-dabl sa 18 poena i 10 skokova za 33 minuta. Imala je i jednu asistenciju, dve osvojene i četiri izgubljene lopte.