Anđela Dugalić pobedom debitovala u ženskoj NBA ligi

U noći između petka i subote startovala je jubilarna 30. setona ženske NBA lige.

Debi Anđele Dugalić bio je više nego uspešan. Njena ekipa Vašington Mistiks slavila je na gostovanju Toronto Tempu sa 68:65 (17:13, 20:17, 14:17, 17:18).

Utakmica je odigrana pred 8.210 gledalaca.

Dugalić je provela na parketu nešto više od 12 minuta. Postigla je dva poena (1/4 iz igre), uz dva skoka.

U timu Vašingtona Sonja Sitron je bila najefikasnija sa 26 poena. Šakira Ostin je postigla 18 poena, a Kiki Iriafen 12.

Kod Toronta, Marina Mejbri je postigla 27 poena, a Britni Sajks 14.

Vašington u nedelju gostuje Njujork Libertiju.

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: