Duga pala u poslednjoj četvrtini protiv Budućnosti

Košarkašice Duge poražene su u 4. kolu WABA lige na svom terenu od Budućnosti rezultatom 64:77 (12:14, 26:20, 16:16, 10:27).

0
168

Duga je doživela drugi poraz, dok je Budućnost na čelu grupe B sa maksimalnim učinkom iz četiri utakmice.

Duga je posle tri četvrtine imala prednost, ali je gostujući tim u poslednjih deset minuta potpuno preokrenuo tok meča u svoju korist. Košarkašice Budućnosti su napravile seriju 10:1, preuzele vođstvo i nisu ga ispuštale do kraja meča.

U ekipi Duge najefikasnija je bila Sofija Ždrnja sa 21 poenom. Odri Mekilhani je postigla 15 poena, a Dunja Prodanović 10.

U gostujućem timu Dragana Domuzin je postigla 16 poena, Anastasija Drobnjak 15, a Zorana Radonjić 14.

Duga će u narednom kolu gostovati Slogi u Požegi, dok će Budućnost dočekati RMU Banoviće.