Naša reprezentacija trijumfovala je 59:56 na startu kvalifikacija za Evropsko prvenstvo.
„Reći ću ono što sam rekla i pred početak. Kvalifikacije su mnogo teške i ne možemo da igramo na prepoznatljiv način, kao kada imamo pripreme mesec i po dana. Teško je sada kada svaka od nas dolazi iz svog kluba, gde se igra na potpuno različit način“, samokritična je bila Ana Dabović.
- Pobeda i poraz 3×3 reprezentacije Srbije prvog dana kvalifikacija za EP
- Ženska U20 reprezentacija otputovala u Sloveniju
- Nastja Bulović produžila saradnju sa Novosadskom ŽKA
- Tina Dinčić, Milica Ćeran i Dunja Prodanović pojačanja Kraljeva
- 3×3 reprezentacija u Slovačkoj na kvalifikacijama za EP
Kako Ana kaže, pobeda je najvažnija.
„Mi se trudimo, a olakšavajuća okolnost je što smo na okupu godinama unazad. Nedostaje nam to kad radimo i ‘tučemo’ se na treningu, pa onda to prenesemo i na utakmice. Dajemo sve od sebe, što nam je dosta, kao što nam je dosta konekcija između igračica. Bitno je da smo pobedile“, dodala je Ana Dabović.



