• Published in Klubovi/Lige

Razvojno trenažni centar KSS „Karataš 2017“ za devojčice održaće se u jednoj smeni od 12. do 22. juna i to 2002, 2003. i 2004. godište.

Učesnice će biti smeštene u sportskom kampu Karataš u Kladovu, koji pripada Zavodu za sport i medicinu sporta Republike Srbije.


Na spisku igračica 2002. godište su:

Anđelković Mina (Girl basket)

Mladenović Isidora (Radivoj Korać)

Dinčić Tina (Radivoj Korać)

Drobnjak Iva (Crvena Zvezda)

Opačić Sara (Stara Pazova)

Kovačević Danijela (Stara Pazova)

Radojčin Sofija (Vrbas)

Davinić Marina (Tamiš)

Vučković Nevena (Radnički Kragujevac)

Rašić Vanja (Sistem Smederevska Palanka)

Nikolić Neda (Radnički Kragujevac)

Đorđević Mina (Student Niš)

PRATITE NAS I NA VIBERU


Na spisku igračica 2003. godište su:

Žigić Ivana (Radivoj Korać)

Bošković Nađa (Radivoj Korać)

Đoković Adrijana (Partizan 1953)

Bukvić Anja (Partizan 1953)

Rosić Nevena (Radivoj Korać)

Marinković Andrea (Beko)

Hadrik Kristina (Stara Pazova)

Boričić Jovana (Titel)

Nedeljkov Bogdana (Titel)

Kecman Iva (Čelarevo)

Đalinac Sara (ŽKA Novi Sad)

Muratović Jelena (Titel)

Marčetić Marina (Ruma 92)

Ždrnja Sofija (ŽKA Novi Sad)

Sekulić Milica (Loznica)

Janković Tamara (Ljubovija)

Šarić Sofija (Trstenik)

Matić Anđela (Duga Šabac)

Radovanović Ivana (Jagodina 2001)

Rančić Sofija (Gimnazijalac)

Karalazić Ana (Kris-kros 2013 Kragujevac)

Ilić Iva (Student Niš)

Veličković Jana (Aktavis Leskovac)

Milojević Mila (Bor)


Na spisku igračica 2004. godište su:

Kljajević Višnja (Ras)

Miljanić Ivona (Ras)

Cicvarić Anđelija (Art basket)

Radovanov Vanja (Argos)

Kukić Neda (Argos)

Avlijaš Marija (Radivoj Korać)

Miškić Bojana (Stara Pazova)

Marojević Anđela (Vrbas)

Milinković Jana (ŽKA Novi Sad)

Mitrović Marija (Tamiš)

Vignjević Dejana (Vrbas)

Ilić Darija (Sivac)

Vasiljević Valentina (Ljubovija)

Đorić Anastasija (Šumadija 1991)

Đukić Anja (Paraćin)

Milutinović Andrijana (Sistem 2000 Smederevska Palanka)

Miljković Tijana (Paraćin)

Arsović Dijana (Ivanjica)

Janković Magdalena (Aleksinac)

Trailović Milena (Hajduk Veljko Negotin)

Zlatković Andrea (Svrljig)

Milojević Anastasija (Aktavis)

Ivanović Tamara (Student Niš)


Treneri su Zoran Tir, Željko Vasiljević, Aleksandra Radulović, Vesna Despotović, Dragana Kontić, Nenad Milovanović, Marjan Stojanac, Vuk Stepanović i Vladica Ranđelov.

 

 

 

videodana

fotodana


Kako ocenjujete rezultate reprezentacija ovog leta?