Menu

Članci

PRELAZNI ROK 2016/17

  • Autor Vladimir
  • Kategorija: Sajt
  • Pogodaka: 5684
 

IME I PREZIME

GOD

POZICIJA

KLUB 2015/2016

KLUB 2016/2017

           
070

 

       
069

Kristina Baltić

1990  4   Satu Mare (Rumunija)
068

Ivana Grbić 

1991 3 Timisoara (Rumunija) Alexandria (Rumunija)
067

Marija Ilić

  4 Vojvodina Novi Sad Vršac
066

Dajana Butulija

1986 2 Lyon (Francuska) Radivoj Korać Beograd
065

Milana Kerkez

1994 3-4 Pazar Novi Pazar Šabac
064

Nina Bogićević

1989 2 Cref Hola (Španija) Radivoj Korać Beograd
063

Zorica Mitov

1987 4 Keltern (Nemačka) Vršac
062

Rada Vidović

1979 2-3   Spartak Subotica
061

Sanja Orozović

1990 3 Okzhetpes (Kazahstan) Spartak Subotica
060

Milana Živadinović

1991 1-2   Partizan 1953 Beograd
059

Ivanka Matić

1979 5 Belfius Namur (Belgija) Partizan 1953 Beograd
058

Latinka Dušanić

1990 2-3 Brno (Češka) Vrbas Medela
057

Snežana Čolić

1992 1 Crvena zvezda Beograd Vasas (Mađarska)
056

Jelena Jovanović

1990 3 Budućnost (Crna Gora) Zamarat (Španija)
055

Sara Krnjić

1991 5 UE Sopron (Mađarska) UE Sopron (Mađarska)
054

Jelena Mitić

1989 5 Brasov (Rumunija) Partizan 1953 Beograd
053

Branka Luković

1995 4 Jairis (Španija) Partizan 1953 Beograd
052

Bojana Stevanović

1996 4 Radnički Kragujevac Šabac
051

Marija Mršić

1993 2 Šumadija Kragujevac Bor
050

Kristina Jančić

  5 Radnički Kragujevac Šumadija Kragujevac
049

Jelena Trifunović

1992 1-2 Radnički Kragujevac Šumadija Kragujevac
048

Andrijana Vasović

1983 4 Radivoj Korać Beograd Šumadija Kragujevac
047

Kaja Nikolić

1992 1 Karaburma Beograd Radivoj Korać Beograd
046

Jelena Nikpaljević

1994 2 Bor Vrbas Medela
045

Olga Stepanović

1994 3 Duga Šabac Vrbas Medela
044

Sanja Dunđerski

1997 3 Srbobran Novosadska ŽKA
043

Anastasija Podunavac

1997 4 Vojvodina NS Novi Sad Novosadska ŽKA
042

Danijela Grahovac

1990 4 Vojvodina NS Novi Sad Novosadska ŽKA
041

Tamara Jovančević

1998 4 Charnay (Francuska) Novosadska ŽKA
040

Teodora Trebovac

1996 2 Novosadska ŽKA Šabac
039

Marija Prlja

1987 1 Cluj Napoca (Rumunija) Crvena zvezda Beograd
038

Jovana Popović

1990 1-2 Budućnosti (Crna Gora) Hatay (Turska)
037

Nevena Marković

1993 4 Gran Canaria (Španija) Pinkk Pecsi (Mađarska)
036

Tijana Ajduković

1991 5 USK Praha (Češka) Botas (Turska)
035

Maja Miljković

1988 1 Belfius Namur (Belgija) Castors Braine (Belgija)
034

Dragana Nikolić

1995 3 Partizan 1953 Beograd Student Niš
033

Isidora Mihailović

1998 5 Radivoj Korać Beograd Kraljevo
 032

Aleksandra Katić

 1987  2 Dunav 8806 (Bugarska) Kraljevo
031

Tamara Rajić

1993 3 Vrbas Medela Kraljevo
030

Tamara Bajić

1987 1-2 Neftochimic (Bugarska) Kraljevo
 029

Biljana Stjepanović

1987 4-5 Dunav 8806 (Bugarska) Budućnost (Crna Gora)
 028

Ivana Brajković

1993 5 Slovanka (Češka) Cref Hola (Španija)
027

Vladinka Erak 

1984  Radivoj Korać Beograd Limoges (Francuska 2) 
026

Adrijana Knežević

1987 3-4 Girona (Španija) Girne (Turska)
025

Jovana Vukoje

1986 1-2 Bembibre (Španija) Freiburg (Nemačka)
024

Milica Ivanović

1988 2 Sportiva (Portugalija) Wasserburg (Nemačka)
023

Jelena Prvulović

1991 1-2 Šumadija Kragujevac Bor
022

Kristina Topuzović

1994 4 Radivoj Korać Beograd Budućnost Podgorica
021

Jelena Vučković

1995 1 Hajduk Veljko Negotin Bor
020

Danijela Vučković

1991 1 Šabac Bor
019 

Ines Ajanović

1980 4-5 Cluj Napoka (Rumunija) Madeira (Portugalija)
018

Tina Jovanović

1991 5 Miskolc (Mađarska) Miskolc (Mađarska)
017

Nina Đoković

1987 3-4 IF Air (Španija 2) Alcobendas (Španija 2)
016

Dragana Stanković

1995 5 Peac Pecs (Mađarska) Hatay (Turska)
015

Nikolina Milić

1994 4-5 Cagliari (Italija) Castors Braine (Belgija)
014

Žaklina Janković

1994 4-5 Vršac Swisslion Kraljevo
013

Miloš Pađen

1981 Trener Lyon (Francuska) Galatasaray (Turska)
012

Ines Ćorda

1995 1 Vršac Swisslion Play Off (BiH)
011 

 Maja Vučurović

1991   3-4  Zabiny (Češka)  Keltern (Nemačka)

010

 Marina Maljković 1981  Trener  Lyon (Francuska)  Galatasaray (Turska)

009

 Sanja Mandić 1995  1  Radivoj Korać (Beograd) Peac Pecs (Mađarska)

008

 Marina Marković 1991  3-4  Azkoitia (Španija) Keltern (Nemačka)

007

Miljana Bojović 1987 1 Adana (Turska) Bourges (Francuska)

006

Danielle Page 1986 4-5 Bourges (Francuska) Sopron (Mađarska)

005

Aleksandra Stanaćev 1994 1 Cadi La Seu (Španija) Bembibre (Španija)

004

Jelena Milovanović 1989 4 Besiktas (Turska) Avenida (Španija)

003

Maja Škorić 1989 3-4 Cegledi (Mađarska) Cegledi (Mađarska)

002

 Ana Dabović 1989 1-2 Yakin Dogu (Turska) Dynamo Moscow (Rusija) 

001

 Aleksandra Račić  1990  2-3  Nordlingen (Nemačka)  Nordlingen (Nemačka)
 
 
 

Ja sam košarkašica

  • Autor Vladimir
  • Kategorija: Sajt
  • Pogodaka: 434

JA SAM KOŠARKAŠICA STRANICA U PRIPREMI

ARHIVA

  • Autor Vladimir
  • Kategorija: Sajt
  • Pogodaka: 790

STRANICA JE TRENUTNO U IZRADI

PRELAZNI ROK 2015/16

  • Autor Vladimir
  • Kategorija: Sajt
  • Pogodaka: 4818
 

IME I PREZIME

GOD

POZICIJA

KLUB 2014/2015

KLUB 2015/2016

080

         

079

Tatjana Živanović 1990 5 Kraljevo Leganes (Španija)

078

Milica Paligorić 1990 5 Udominate (Švedska) Celta Vigo (Španija)

077

Aleksandra Račić 1990 2 Vojvodina Novi Sad Donau-Ries (Nemačka)

076

Jelena Milovanović 1989 4 Orduspor (Turska) Besiktas (Turska)

075

Nina Bogićević 1989 2 Al-Quazzeres (Španija) Cref Hola (Španija)

074

Ivana Grbić 1991 2 - Timisoara (Rumunija)

073

Ivona Jerković 1983 5 Feytiat (Francuska NF1) Renner (Francuska NF1)

072

Jelena Maksimović 1982 5 Timisoara (Rumunija) Cegledi (Mađarska)

071

Nataša Zolotić 1993 1 Šabac Wusterhausen (Nemačka)

070

Bojana Vulić 1984 4 Gyor (Mađarska) Cankaya (Turska)

069

Tamara Jovančević 1998 4 Srbobran Charnay (Francuska)

068

Milana Kerkez 1994 4 Visby (Švedska) Novi Pazar

067

Nikolina Nikolić 1991 3 H-Sirenos (Litvanija) Novi Pazar

066

Lidija Vučković 1988 1 Partizan Beograd Radivoj Korać Beograd

065

Nataša Bučevac 1985 4 Brasov (Rumunija) Radivoj Korać Beograd

064

Andrijana Vasović 1983 4 Fleurus (Belgija) Radivoj Korać Beograd

063

Marina Marković 1991 4 Talleres (Argentina) Azkoitia (Španija)

062

Nemanja Bjedov 1977 Trener Homenetmen Antelias (Liban) Homenetmen Antelias (Liban)

061

Hristina Marjanović 1992 1 APOP Paphou (Kipar) Kvarner (Hrvatska)

060

Nevena Marković 1993 5 Padrue University (SAD) Gran Canaria (Španija)

059

Monika Veselovski 1977 4 AEL Limassol (Kipar) Keravnos (Kipar)

058

Ines Ajanović 1980 5 Montpellier (Francuska) Cluj Napoca (Rumunija)

057

Marija Radović 1991 5 Craiova (Rumunija) Ostrava (Češka)

056

Kristina Baltić 1990 4 Albury Wodonga (Australija) Edirne (Turska)

055

Jelena Mitić 1989 5 Play Off (Bosna i Hercegovina) Olimpia Brasov (Rumunija)

054

Ana Radović 1990 5 Castors Braine (Belgija) Fribourg (Švajcarska)

053

Jovana Karakašević 1992 5 Partizan Beograd Šumadija Kragujevac

052

Marija Mršić 1993 1 Srbobran Šumadija Kragujevac

051

Milena Laković 1993 4 Vojvodina Novi Sad Šumadija Kragujevac

050

Jelena Prvulović 1991 1 Čelik (Bosna i Hercegovina) Šumadija Kragujevac

049

Dušica Đorđević 1982 4 - Radnički Kragujevac

048

Sara Milošević 1994 4 Šumadija Kragujevac Radnički Kragujevac

047

Ivana Celić 1993 2 Šumadija Kragujevac Radnički Kragujevac

046

Jelena Milovanović 1989 4 Dynamo Kursk (Rusija) Orduspor (Turska)

045

Maja Vučurović 1991 4 Mondeville (Francuska) Zabiny Brno (Češka)

044

Zorica Mitov 1987 5 Brasov (Rumunija) Timisoara (Rumunija)

043

Predrag Vasić 1957 Trener - Targoviste (Rumunija)

042

Milena Marjanović 1991 5 Montbrison (Francuska) Montbrison (Francuska)

041

Branka Luković 1995 5 Partizan Beograd Badel 1862 (Makedonija)

040

Miljana Bojović 1987 1 Fenerbahce (Turska) CCC Polkowice (Poljska)

039

Suzana Milovanović 1979 4 Icim Arad (Rumunija) Partizan 1953 Beograd

038

Dragana Stanković 1995 5 UE Sopron (Mađarska) Peac Pecs (Mađarska)

036

Dajana Butulija 1986 2 Sallen (Švedska) CREF Hola Madrid (Španija)

035

Jovana Jakšić 1992 2 Radivoj Korać Beograd Timisoara (Rumunija)

034

Dragana Gobeljić 1988 3 Neftochimic (Bugarska) Slovanka MB (Češka)

033

Dara Kovačević 1983 5 Spartak Noginsk (Rusija) Olimpia Brasov (Rumunija)

032

Maja Miljković 1988 1 Enisey (Rusija) Namur (Belgija)

031

Brankica Hadžović 1981 1 Cegledi (Mađarska) Icim Arad (Rumunija)

030

Tamara Radočaj 1987 1 Uni Gyor (Mađarska) Uni Gyor (Mađarska)

029

Biljana Stanković 1974 1 Spartak Noginsk (Rusija) Timisoara (Rumunija)

028

Milica Paligorić 1990 5 D'Ifs (Francuska) Udominate Umea (Švedska)

027

Tina Jovanović 1991 5 Peac Pecs (Mađarska) Miskolc (Mađarska)

026

Milica Ivanović 1988 2 Uni Gyor (Mađarska) Uniao Sportiva (Portugalija)

025

Biljana Stjepanović 1987 5 Atomeromu (Mađarska) Dunav 8806 (Bugarska)

024

Jelena Jovanović 1990 2 Čelik (Bosna i Hercegovina) Neftochimic (Bugarska)

023

Aleksandra Stanaćev 1994 1 Conquero (Španija) Cadi La Seu (Španija)

022

Sanja Orozović 1990 3 Peac Pecs (Mađarska) Okzhetpes Kokshetay (Kazahstan)

021

Jefimija Karakašević 1989 5 Timisoara (Rumunija) Icim Arad (Rumunija)

020

Marija Prlja 1987 1 Ostrava (Češka) Cluj Napoka (Rumunija)

019

Biljana Pešović 1983 2 Timisoara (Rumunija) Olimpia Brasov (Rumunija)

018

Tamara Bajić 1987 1 Dunav 8806 (Bugarska) Neftochimic (Bugarska)

017

Jovana Vukoje 1986 1 Ragusa (Hrvatska) Bembibre (Španija)

016

Ana Dabović 1989 1 Ormarspor (Turska) Yakin Dogu (Turska)

015

Saša Čađo 1989 2 Canik (Turska) Istanbul University (Turska)

014

Jovana Popović 1990 1 Budućnost (Crna Gora) Budućnost (Crna Gora)

013

Nevena Jovanović 1990 2 Peac Pecs (Mađarska) Edirne (Turska)

012

Tijana Ajduković 1991 5 Energa Torun (Poljska) USK Prague (Češka)

011

 Ivana Brajković  1993  5  Radivoj Korać Beograd  Slovanka MB (Češka)

010

 Adrijana Knežević  1987  3  Campus Promete (Španija)  Girona (Španija)

009

Milica Mićović 1984 2 CUS Cagliari (Italija) Passalacqua Ragusa (Italija)

008

 Sara Krnjić  1991  5  UE Sopron (Mađarska)  UE Sopron (Mađarska)

007

 Nevena Šaponjić 1985  4    La Tronce Meylan (Francuska NF1)

006

 Tamara Ružić

1979

 Trener

 Visby Ladies (Švedska)

 Udominate Umea (Švedska)

005

 Milica Dabović

1982

 2

 Lyon BF (Francuska)

 Lyon BF (Francuska)

004

 Miloš Pađen

1981

 Trener

 Lyon BF (Francuska)

 Lyon BF (Francuska)

003

 Marina Maljković

1981

 Trener

 Lyon BF (Francuska)

 Lyon BF (Francuska)

002

 Danielle Page

1986

 4

 Basket Landes (Francuska)

 Bourges Basket (Francuska)

001

 Jovana Rad

1987

 4

 Flammes Carolo (Francuska)

 Arras (Francuska)

 
 
 
Bookmaker with best odds http://wbetting.co.uk review site.