Vašington Anđele Dugalić pred više od 15.000 gledalaca slavio protiv Indijane i Kejtlin Klark

Uzbudljivu utakmicu odigrali Vašington i Indijana u noći između petka i subote u WNBA.

Pred 15.673 gledalaca u „Gejnbridž fildhausu“ u Indijanapolisu, Vašington je posle produžetka slavio sa 104:102 (21:28, 20:9, 26:21, 22:31, 15:13).

Vašington je upisao drugu pobedu u trećoj utakmici, dok je Indijana doživela drugi poraz u tri utakmice.

Anđela Dugalić je provela na parketu nešto više od šest minuta. Nije imala šut iz igre, a upisala je tri skoka i jednu blokadu.

Sonja Sitron sa 30 poena, Kiki Iriafen sa 25, Šakira Oston sa 19 i Koti Mekmahon sa 13 poena bile su najefikasnije u timu Vašingtona.

Kejtlin Klark je sa 32 poena bila najefikasnija u Indijani. Pratile su je Kelsi Mičel sa 24 poena i Monik Bilings sa 10 poena.

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: