Nikolina Milić debitovala za Toronto

Ekipa Toronto Tempa stigla je do prve pobede u novoj sezoni WNBA.

Toronto je u „Koka-kola Koloseumu“ savladao gošće iz Sijetla sa 86:73.

Utakmica je odigrana pred 8.142 gledalaca.

Za domaći tim je debitovala Nikolina Milić. Srpska internacionalka je provela na parketu 10 minuta sa učinkom od dva poena (1-1 iz igre), jednog skoka i jedne asistencije.

U Torontu je Marina Mabrej postigla 26 poena, Britni Sajks 18, a Marija Konde 16.

Ekipu Sijetl Storma predvodile su Dominik Malonga sa 21 poenom, Stefani Dolson sa 16 poena i Džejd Melburn sa 14 poena.

POVEZANI ČLANCI

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -spot_img

POSLEDNJI ČLANCI: